29 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10833750

Memorial Hastanesi Doktor Cevap Vermiyor!

Komşumun tavsiyesiyle gözümdeki lekelerin tedavisi için 24-05-2018 tarihinde Dr... M**Ö***'de tedavi gördüm tedaviden sonra gözümün % 90 düzelecek deyip bana damla yazıp 2 ay kulanın beni geri arayıp durumunuz hakkında bilgi verin demişti Dr... M**Ö*** 3 haftadır doktora ulaşamıyoruz Hollanda'da oturuyorum. 3 hafta önce ilk aradığımda cevap vermişti, bilgilerimi yollamamı ilgileneceğini söylemişti maalesef 3 haftadır her gün aramamıza rağmen bir tenezzül edip cevap veren yok gözümde de hiç düzelme yok, tam anlayamadım Dr... M*****Ö*** bey telefonlara da mı para ödendikten sonra mı cevap veriyor?

Şerife Şerife 2.457 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi31 Ağustos 2018

    Sn. Şerife Ö., Memorial Sağlık Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminize istinaden kayıtlarımız incelenmiş olup 24.05.2018 tarihinde hastanemiz göz bölümünden hizmet aldığınız saptanmıştır. Süreciniz ile ilgili olarak hekim ile iletişime geçmeniz noktasında destek ve yardımcı olmak isterdik ancak muayenenizi gerçekleştiren göz doktorumuz bir ay önce hastanemizdeki görevinden ayrılmış bulunmaktadır. Her türlü sağlık ihtiyaçlarınızda tarafınıza hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri birimi ile irtibata geçebileceğinizi önemle iletiriz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0352 315 66 66 (5060)

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi29 Ağustos 2018

    Sn. Şerife Ö., Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0352 315 66 66/5060

Ziyaretçi Yorumları