18 Ekim 2013

Memorial Hastanesi Acilde İğne Parası Alıyor!

Eşimin tüp bebek tedavisinden dolayı günlük yaptırması gereken iğnesi var. Genelde sağlık ocaklarında iğneyi yaptırıyoruz. Ancak hafta sonları ve bayram tatillerinde vs. Evimize yakın Diyarbakır Memorial Hastanesine götürüyoruz. Her defasında acile gitmemize rağmen bizden 6 TL para alıyorlar.Öncelikle soruyorum bu alınan ücret yasal bir paramı, öyle bir hakları var mı?Çünkü acile gidiyorsunuz..


Sadece iğne vurmak için 6 TL parayı almadan vurmuyorlar. Ayrıca ben daha önce Antalya'nın tüm özel hastanelerinde bu iğneyi vurdum. Hiç bir hastane bizden ücret talep etmiyordu. Şimdi kocaman Memorial Hastanesine yakışıyor mu iğneden ücret almak? Fiyatlarınız zaten çok yüksek.

Sedat 3.366 Okunma

Cevaplar

 • Memorial Hastanesi Temsilcisi04 Kasım 2013

  Sn.Sedat Yakışıklı , Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 412 314 66 66 – 5052

 • Sedat31 Ekim 2013

  alttaki yazıyı herkese yolluyorlar basma kalıp cümleler yani...

 • Sedat31 Ekim 2013

  şikayetle ilgili muhattap olmadılar ..bir kere arayıp hasta nın ismini sordular..daha sonra size dönecez dediler kimse dönmedi...bu memorial..zaten fiyatları yüksek...yeterince halka doydular.ihtiyaçları yok.yani..

 • Sedat31 Ekim 2013

  BENİMLE MUHATTAP BİLE OLMADILAR.. Bİ KEZ ARADILAR..İSİM ALDILAR SİZE DÖNECEZ DEDİLER...SONRADA HİÇ ARAMADILAR

 • Memorial Hastanesi Temsilcisi22 Ekim 2013

  Sn. Sedat Yakışıklı, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 412 314 66 66 – 5052

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön