02 Ocak
#11386177

Memorial Hastanesi Acil Doktoru Muayene Etmeden Teşhis Koydu!

31.12.2018 tarihinde Bahçelievler'de Memorial hastahanesine 3,5 yaşında ki çocuğumuzu şiddetli karın ağrısı şikayeti sebebiyle hastahaneye başvurduk saat 2:30 sıralarında nöbetçi olan pediatri doktoru olduğunu düşündüğümüz zat boğaz ve kulak muayenesi yaparak çocuğun karnına bile dokunmadan şiddetli karın ağrısı var ise "Apandisit galiba- "uykulu gözlerle " fakat bu saate hastahanede maalesef ultrason cihazımız yok hafif gülücükle sizi devlet hastahanesine yönlendirelim dedi.


Uykudan yeni kalkmış bir doktor çocuğun karın muayenesini bile yapmadan varsayımlar ile teşhis koyuyor. Çocuk nöbetçi doktorlarınızı lütfen biraz daha bilinçlendirin veya Memorial adında değil de başka bir hastane adında çalışın sizin kurumunuza varsayımlar ile hareket etmek yakışmıyor. Diğer hastahanelerden farkınız sadece ücret boyutunda olmamalı bence.

Fatih Fatih 7.963 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi02 Ocak

    Memorial Sağlık Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz geri bildiriminiz ile ilgili olarak Hastane Direktörlüğümüz ve Hasta İlişkileri Grup Müdürlüğümüz tarafından süreçler hakkında detaylı inceleme ve değerlendirme yapılmıştır. Telefonla yapmış olduğumuz görüşme de gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılmış olup yaşanılan süreç için üzüntülerimizi tekrar iletmek isteriz. Geri bildiriminiz için teşekkür eder, her türlü sağlık ihtiyaçlarınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletiriz. Hastanemiz Hizmetleri ile ilgili tüm süreçlerde de Hasta İlişkileri Bölümü ile iletişime geçebileceğinizi bildiririz. Sağlıklı Günler Dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta Hakları Müdürlüğü 0 212 408 45 45 (5050)

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi02 Ocak

    Sn. Fatih A, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 408 45 45

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler