Memorial Hastanesi Ücret İadesi Yapmıyor!

Tolga Y. |

Bugün annemi Kayseri Memorial Hastanesine endokrin bölümüne muayeneye götürdüm. Muayene ücreti olarak 38 TL aldılar. Daha sonra doktorun yanına gittik bilindik şekliyle tahlil kağıdına işaretlemeler yaptı , bunlar yapılsın öyle konuşalım denildi. Tahlil ücreti olarak 130 TL talep edilince ben vazgeçtim istemiyorum dedim.

Para iadesi yapamayız dediler doktor muayene yaptı dediler. Yetkili kişi ile görüştüm normalde hasta kabul esnasında hastanemiz politikası gereği muayeneden sonra , tahlillere ekstra para yansıtılır diye bize söylemeleri gerektiğini söyledi . Ama bana kimse böyle bir şey demedi . Deseydi zaten hiç muayene olmadan giderdim. Oradan şuan tahlilleri yaptıramadım ve herhangi bir sonuca varamadı.

Etiketler :

Tahlil ve Tetkikler Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  09:21

  Sn. Tolga Yorgancı,

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0352 3156666

 • 23 Ağustos
  14:48

  Sn.Tolga Yorgancı,

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0352 315 66 66

  Sil