06 Nisan 2013

Memorial Hastanesi Ücret Bilgisini Telefonla Vermiyor!

30.03.2013 tarihinde çocuğumu muayene için D.Bakır hastanesinde doktorun muayenesinden sonra tedavi olarak ameliyat kararı vermesinden dolayı eşim ile başımıza kaynar sular dökülmüştü. Bu esnada çocuğumuzdan başka bir şey aklımıza gelmedi.

Aradan bir kaç gün sonra hastaneyi aradığımda ameliyat için ücreti öğrenmek istedim fakat ilgili personel "Yönetim kararı var Tlf. ile ücret bilgisi paylaşamıyoruz" dedi ücreti öğrenmek istiyorsanız hastanemize gelmeniz gerekmektedir diyerek tlf. kapattı.

Görevim dolayısı ile eşimde bende izin almakta zorlanıyoruz sadece ücret öğrenmek için hastaneye gitmek bana çok tuhaf ve bir o kadarda manasız gelmiştir. Hastayı kazanmak yerine daha çok kaybediyorlar.

Ümit 389 Okunma

Cevaplar

  • Ümit14 Nisan 2013

    arayan kişi ameliyat kararı onay verildikten sonra ücret bilgisi veriliyor dedi halbuki sorunu yaşamış olduğum kişi "hastanemize gelin söyleyelim yönetim kararı olduğundan dolayı telefonda ücret bilgisi paylaşamıyoruz" demişti. sorunu çözmekten çok sorunu kördüğüm yapıp bırakıyorlar. ismi gibi kaliteli bir anlayış yoktur.

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn. Ümit ÖZER, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 412 314 66 66 – 5052

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön