14 Haziran 2014

Memorial Hastanesi Personelinin Yanlış Bilgisiz.

Memorial Hastanesi'nde bulunan dondurulmuş embriyomuzun transferi için mayıs ayında hastaneyle görüştük. Eşimin regl döneminde aramamızı istediler. 02/06/2014 günü eşim hastaneyi aradı ve 3 haziranda muayene olmasını istediler. Eşim muayene bilgisini ilgili hemşireye belirtti ve kullanacağı bir ilacın olup olmadığını sordu. Şimdilik ilaç başlamayacaklarını 13 hazirandaki muayeneden sonra gerekli bilgiyi vereceklerini söylediler.

Eşim İstanbul dışında olduğunu ve yaşadığımız ilçede istenilen ilacı hemen bulamayabileceğini belirtmesine rağmen ilaç bilgisi vermediler. Bugün eşim muayene bilgisini hastaneye bildirdi. Gerekli ilaçlara başlamadığımız için bu aylık transfer iptal oldu. Suçluyu bulun.

Ömer 3.526 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 17 Haziran 2014

    İLGİLİYE OLAYI AYRINTILI BİR ŞEKİLDE ANLATTIM. 10 GÜN İÇERİSİNDE BANA DÖNECEKLERİNİ BİLDİRDİLER. BEKLİYORUM!!!

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi14 Haziran 2014

    Sn. Ömer Koçyiğit , Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0212-314 66 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön