Memorial Hastanesi Kendi Seçtiği 2 Doğum Fotoğrafçısını Diretiyor!

Funda G. |

Şişli Memorial anlaşma yaptığı sadece 2 doğum fotoğrafçısı konusunda diretiyor. Doğum fotoğrafları mahremiyet içermektedir ve hastanın kendi fotoğrafçısını seçmesi doktorunu seçmesi kadar doğaldır. Söz konusu fotoğrafçıların fiyatları da oldukça yüksektir.

Ayrıca Ataşehir Memorial’de fotoğrafçı girişi ilgili evraklar ile sağlanabilirken Şişli de bu ayrımın yapılmasındaki sebep nedir? Doğuma girecek olan fotoğrafçıların ilgili evraklarının kontrol edilerek alınmasını önermekteyim.

Bu yüzden doktorumdan sırf hastanenin saçma uygulaması yüzünden vazgeçmek zorunda kalacağım. Hastane uygulamasının acilen değiştirilmesi ve diğer Memorial şube uygulamalarının örnek alınmasını rica ederiz.

Etiketler :

Personel Davranışı Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  10:53

  Sn. Funda C.,

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 212 314 66 66 – 7511

 • Funda G.
  08 Aralık
  13:16

  konuyla ilgili çözüm önerimin kurumdaki ilgili yerlere iletildiği ve ne şekilde aksiyon alındığı konusunda tarafıma haber verilmemiştir.

 • 02 Aralık
  10:55

  Sn. Funda C.

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 212 314 66 66 (5041)