Memorial Hastanesi Hasta Ayırt Ediyor!

Özlem K. |

Kayseri Memorial Hastanesi'ne bir rahatsızlığımızdan dolayı başvurduk yapılan incelemeler sonucu MR'da görülen kitle nedeniyle gittiğimiz servis tarafından endokrin servisine yönlendirildik. Fakat endokrin uzmanı "doktor' bizi odasından kovdu ve sekreterliğine 'o hastayı almayın' şeklinde talimat verdi.

Sayın yetkili size soruyorum özel bile olsa bir sağlık kurumunda doktor hastayı nasıl kovar nasıl hasta kabul etmez? Bu durum kurumunuza hiç yakışmadı ve aslında memnun olduğumuz kurumunuzdan ayrılıp baka kurumda tedavimize devam etmemize neden oldu.Ve hakkımızı her platformda arıyoruz bilginize... .

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  15:45

  Sn. Özlem KORKMAZ,

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0352-315 66 66

 • Özlem K.
  20 Aralık
  11:51

  Konuyla ilgili hala bir açıklama alamadım bir kez arandım inceleyip dönüş yapılacağı söylendi o kadar .

 • 13 Aralık
  11:42

  Sn. Özlem KORKMAZ ,
  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0352-315 66 66