08 Mayıs 2013

Memorial Hastanesi Fiyat Konusunda Şeffaf Değil!

03/05/2013 tarihinde Diyarbakır Memorial Hastanesine eşimi getirdim doktor muayenehanesinden sonra ayrıntılı ultrasyon istendi, ücretlendirme konusunda bilgilendirilmediğim ve sıranın kendime gelmesini beklerken bir anda ayrıntılı ultrasyon için o fahiş fiyatın söylenmesi ve toplum içinde tepki gösteremedim ödemek zorunda kaldım.

Tamam hastaneniz güzel olabilir kimseyi de zorla getirmiyorsunuz muayene için, fiyatlandırma konusundaki politikanız yanlış çünkü o hastaneye herkesimden insan geliyor. Hastaneye gelen müşterileriniz için fiyatları içeren bir bilgilendirme panosu aşarak şeffaf olmanızı istiyorum. Ve yaptığınız her işlem için karışılığında bana fiş veya fatura vermediniz.

Murat 1.983 Okunma

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn. Murat Sam, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 412 314 66 66 – 5052

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön