Memorial Hastanesi Fatura Vermediler ve Fazla Tahlil Ücreti Aldılar!

İlker A. |

20.06.2015 tarihinde oğlumu Diyarbakır Memorial Dicle Hastanesine götürdüm. 2 defa gaita
testi, kan testleri, idrar testi ve ultrason ve çektirdik. Doktor ücreti 100 TL verdik, tahlillere de 130 TL aldılar ama fatura istememe rağmen yetkili bayan vermedi kamera kayıtlarına da bakabilirsininiz. 2 defa istememe rağmen ödediğim hiçbir ücretin faturasını vermediler.

Müşteri hizmetlerini de aradım başka bir hastanede gaita testi 6 TL iken sizde neden 55 TL'dedim,
anlaşmalarımız farklı dedi ve doktordan doktora tahlil ücretleri değişiyor dediler. İstanbul'da ne kadar dedim gaita testi 300 TL dedi. Yani hem tahliller çok pahalı hem de fatura vermiyorlar.

Etiketler :

Tahlil ve Tetkikler Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker A.
  02 Aralık
  20:44

  İrtibata geçmemize rağmen ücreti geri ödemediler... Allah düşmanı mı Memorial\'a düşürmesin... birkaç kez telefon açtılar ama ne ayrıntılı faturayı verdiler ne de ücret ödediler. Buradan maliyecilere ve devlete suç duyurusunda bulunuyorum. Memorial Dicle hastanesi faturamı göndermedi.

 • İlker A.
  18 Temmuz
  01:10

  Memorial Dicle hastanesinden aradılar ama ayrıntılı faturayı vermediler ayrıca öğretmen indirimi varmış onu da yapmadılar?

 • 01 Temmuz
  12:54

  Sn. A. İlker B. ;

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 412 314 66 66 -5233