Memorial Hastanesi Ankara Acilinde Para Alınıyor!

Aliye Dilek T. |

4.8.2014 sabah erken saatte, bütün gece kusan oğlum ve gelinimi Memorial hastanesine götürdük. Orada kan ve gayta tahlili yapıldı ve her ikisine de serum bağlandı. Gıda zehirlenmesi olduğu anlaşılan gençleri öğlen saatlerinde çıkardık. Hastane, özel sağlık sigortamız olduğunu anlayınca bizden tüm muayene ve tahlil paralarını tam olarak tahsil etti ve (özel sigorta yüzde 80'nini) ödediği için biz kalan %20 ödedik, bu da ; 153 TL tuttu. Hastanede bize bir kağıt da imzalattılar. Hastalarımızın durumu perişan olduğu için niye para ödediğimizi sorgulamadık. Ancak bize kredi kartıyla ödediğimiz bu tutar için fatura ya da başka bir belge de verilmedi.

Etiketler :

Acil Müdahale Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aliye Dilek T.
  12 Ağustos
  10:41

  Hastane şikayetle ilgili hiçbir tatmin edici açıklama yapmadığı gibi, müşteri memnuniyetini yeniden tesis etmeye yönelik bir jestte de bulunmamıştır.

 • 09 Ağustos
  11:25

  Sn. Aliye Dilek Türk

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Sizinle yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 312 253 66 66 – 1415

  Sil

 • Aliye Dilek T.
  08 Ağustos
  14:43

  Gelinimin günlerdir şikayetleri devam ettiği için dün gece başka bir özel hastaneye gittik. Memorialda yapılmayan tahlil yapıldı ve enfeksiyon teşhisi konuldu, acilen antibiyotik başlandı. Eğer o tahlil pazartesi günü memorial'da yapılsaydı, günlerdir hastalıktan perişan olmazdı. Yanlızca fazla para alma boyutundan başka bir de bu boyutu var meselenin...

 • 08 Ağustos
  12:11

  Sn. Aliye Dilek Türk
  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 312 2536666