Memorial Hastanesi Aciliyet Giderilmedi, Yasal Hakkımızı Kullanamadık.

Kaan E. |

Geçen gün annemi, şiddetli kanlı öksürük ve yüksek ateşle buraya getirdim ve acildeki doktor, hastanın tamamen gözle bile görülebilir fiziksel belirtileri olduğu halde ve ateşini kendi ölçüp 38.5 dediği halde acil olarak değerlendirmedi.

Dahiliye doktoru görecek oda toplam 500-600 gibi bir rakam olur dedi. Hastaneden o şekilde çıkmak zorunda kaldık, giderken bir kağıt imzalatmaya kalktılar, tabi ki imzalamadık. Sonra taksi ile SSK Okmeydanı hastanesine gittik ve orada hasta "sarı acil" olarak değerlendirildi. Göğüs röntgeni çekildi, kanlı öksürüğün yemek borusu yırtığı vs gibi tehlikeli bir durum olmadığı tespit edildi, ateş düşürücü yapıldı, reçete yazıldı vs. Hasta adı; Nu** K**.

Etiketler :

Acil Müdahale Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  15:58

  Sn. Kaan E.

  Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz.

  Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Hastamız ile yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 212 314 66 66 (5041)

 • 18 Nisan
  16:12

  Sn. Kaan E.
  Konu ile ilgili bilgilendirme yapmak için iletişim numaranızdan arama gerçekleştirilmiş ve sms gönderilmiş size ulaşılamamıştır.İletişim bilgilerimiz aşağıda mevcut olup,konu ile ilgili uygun bir zamanınızı tarafımıza iletmeniz halinde sizinle görüşme sağlamak isteriz.

  Sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Memorial Sağlık Grubu
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 212 314 66 66 (5041)