17 Nisan 2015

Memorial Hastanesi Aciliyet Giderilmedi, Yasal Hakkımızı Kullanamadık.

Geçen gün annemi, şiddetli kanlı öksürük ve yüksek ateşle buraya getirdim ve acildeki doktor, hastanın tamamen gözle bile görülebilir fiziksel belirtileri olduğu halde ve ateşini kendi ölçüp 38.5 dediği halde acil olarak değerlendirmedi.

Dahiliye doktoru görecek oda toplam 500-600 gibi bir rakam olur dedi. Hastaneden o şekilde çıkmak zorunda kaldık, giderken bir kağıt imzalatmaya kalktılar, tabi ki imzalamadık. Sonra taksi ile SSK Okmeydanı hastanesine gittik ve orada hasta "sarı acil" olarak değerlendirildi. Göğüs röntgeni çekildi, kanlı öksürüğün yemek borusu yırtığı vs gibi tehlikeli bir durum olmadığı tespit edildi, ateş düşürücü yapıldı, reçete yazıldı vs. Hasta adı; Nu** K**.

Kaan 2.854 Okunma

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi30 Nisan 2015

    Sn. Kaan E. Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçleriniz incelenmiştir. Hastamız ile yapılan görüşmeler ve sürecinizin takibi sonucunda gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 314 66 66 (5041)

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi18 Nisan 2015

    Sn. Kaan E. Konu ile ilgili bilgilendirme yapmak için iletişim numaranızdan arama gerçekleştirilmiş ve sms gönderilmiş size ulaşılamamıştır.İletişim bilgilerimiz aşağıda mevcut olup,konu ile ilgili uygun bir zamanınızı tarafımıza iletmeniz halinde sizinle görüşme sağlamak isteriz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 314 66 66 (5041)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön