22 Mart 2013

Memorial Hastanesi Acil Hastaya Kötü Muamele!

Yaklaşık 2, 5 yıldır sağlıkla ilgili ilk adresimiz olan Memorial Hastanesinde son yaşadığım olay beni çok üzdü ve bir daha hastaneyi kullanmamaya karar verdim. Çocuğum üst üste 2 defa acillik oldu ve gece acile götürdük. Sağlığı düzelmeyince gündüz kendi doktoruna göstereyim dedim ama randevum yoktu.

Çocuk bölümü katına geldim çocuğumun 2 gündür aç olduğunu ve ishali olduğunu ve bize öncelik tanımalarını söyledim. Çünkü çocuğumun ağzına ne versem anında kusüuyordu. 1 saat beklememe rağmen bizi içeri almadılar. Bende ağlayarak alt katta kolonoskopi olan eşimin yanına gittim ve bir daha bu kuruma gitmemeye yemin ettim .

Asiye 696 Okunma

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi30 Mart 2013

    Sn. Asiye Sağlam Çelenk, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 570 66 66 - 7450

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön