06 Nisan 2013

Memorial Hastanesi 35 Dakika Sıra Bekledim!

Diyarbakır Memorial Hastanesine yakın oturduğumdan seviniyorken maaleysef her gittiğimde mutlaka bir sorun ile karşılaşıyorum. hele güvenlikçilerinin kahrı hiç çekilmez iken geçen hafta kendi rahatsızlığım için gittiğimde bilinçsiz kişiler yüzünden oradan oraya git derken en sonunda acilde uzun bekleyişime bir yanıt alamayınca muayene olmadan çıktım. sağlık ocağına gittim.

En son oğlum için 4/4/13 tarihinde saat 09:00 için aldığım randevuyu beni arayarak 11:30 a alacaklarını söylediler bende onayladım. randevu günü saat 11. 30 da hazır iken maşallah doktorumuz 12:05 te ancak geldi. 260 tl ödedim. halkla ilişkilere gittim şikayet için *** hanım sağolsun tenezzül edip not bile almaya gerek görmedi.

Burhan 702 Okunma

Cevaplar

  • Burhan 02 Ekim 2013

    hasta ilişkiniz tenezzül edip müşteriyi bile dinlemedi...

  • Burhan 17 Haziran 2013

    bu güne kadar her hangi bir gelişme olmamıştır....utanmadan hazır cevap yazma tenezzülünde bulunmuşlar...

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn. Burhan Polat, Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 412 314 66 66 – 5052

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön