30 Ağustos 2013 #1984380

Meltem Radyo Digiturk Hediye Yarışması!

Radyoyu dinlerken bir yarışma olduğunu ve Digiturk'ün yıllık olarak ücretsiz izlenmesi kuruluma ücret ödemeden receiver aleti de bizden diyerek bir yarışma yaptılar. Okunamayan yazı nedir şeklinde soru yöneltildi 3929'a Alın yazısı diyerek mesajımızı yolladık. 5, 5 liralık kesim sağlandı. Sonrasında programcı halan doğu cevap yok 4 harflidir ilk harfi A diyerek çok basitleştirdi. O şekilde yaparak yeni mesajlar atılmasını sağladı.


Sonrasında Digiturk'ü arayarak konu hakkında bilgi istediğimde böyle bir kampanyamız olmadığını söyleyerek telefonu kapadılar. Radyo kanımca telefon numaramızı firmaya veriyor ve komisyon alıyor ama yanlış kampanya sunarak.

Emre 520 Okunma

Cevaplar

  • Emre30 Ağustos 2013

    Bu arada ek bilgi olarak radyodan aranmadım.İnternetten birçok sitede araştırma yaptığımda kişilerin doğru cevap vermelerine rağmen yayında okunmadığını belirtmişler.Boş yere Kontörlerinizin gitmemesi adına bu tür basit sorularla bu tür işlemler yapmayınız.Mesajın iletildiği anda gelen müşteri hizmetlerini aradığımda telefon hiç bir şekilde açılmıyor raydoyaya ulaşamıyoruz. Bu arada araştırıldığında bazılarının arandığını ama yanlış kampanya sunarak taahüttü alıp fatura gönderdikleride söylenmekte.Telefon numaramızı ismimizi radyo,ilgili firma olan Digitürke gönderip komisyon aldığını düşünmekteyim.Ama sonrasında mağduriyet oluşmaktadır Zaten araştırıldığında digitürk firması yeni üyelere kurulumu ve recevery cihazını ücretsiz olarak sağlıyor.İnsanlarda raydoya özel bir teklif olduğunu düşünüp yarışmaya katılıyorlar ama sonrasında taahüt sokuyla ve aylık ücretlerle karşılaşıyorlar.Aman dikkat.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön