Dilsat T. Teşekkür Mesajı

Firmanın genel merkezindeki arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sorun, bebeğimiz doğmadan çözüme kavuştu...

Meltem Modüler Mobilya'dan Ürün İstediğimiz Gibi Gelmedi.

Dilsat T. |

Malatya şubesinden 2 ay önce detayları beyaz renkte olan bebek karyolası aldık. Ancak teslim edilen ürün kahverengi detaylı oldu. Bayiyle görüştüğümüzde, bir yanlışlık olduğunu ve önümüzdeki hafta karyolanın beyaz detaylarının değiştirileceğini söylediler. Tam 2 aydır bu Pazartesi, bu Cumartesi.. Teslim edeceğiz şeklinde oyaladılar bizi.

En son bu Pazartesi teslim edeceğiz dedikten sonra, ürünün kırık geldiğini, o yüzden teslimatın yine gecikeceğini söylediler. Ürünün kırık geldiğine inanmamızı bekliyorlar. 3 gün sonra bebeğimiz doğacak ama halen dalga geçer gibi "en kısa zamanda ürünü teslim edeceğiz" şeklinde beyanatta bulunuyorlar. İnsanı saf yerine koymanın bir bedeli olmalı! Meltem Modüler Mobilya'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Bayi Personel Yanlış Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilsat T.
  18 Nisan
  18:54

  Firmanın genel merkezindeki arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sorun, bebeğimiz doğmadan çözüme kavuştu...

 • 02 Nisan
  17:46

  Sayın Müşterimiz, öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili fabrika merkezimiz nezdinde sizin ile iletişime geçilerek konu ile ilgili bilgiyi telefonda verdik. En kısa sürede çözüme kavuşturulacağından emin olunuz.
  Saygılarımızı sunarız...