Uğur Ramazan Ç. Teşekkür Mesajı

Firma sorunu çözdü. Aracılığınızdan dolayı teşekkür ediyorum

Meltem Modüler Mobilya Kalitesiz Ürünün Geri İade Edilmesi!

Uğur Ramazan Ç. |

Meltem Modüler Mobilya' nın İzmir' deki Karabağlar şubesinden Ekim ayında infinite genç oda takımı aldım ve 7 yıl garantili olduğunu söylediler. Ancak mobilyayı kullanmaya başladıktan sonra mobilya sağlam değildi ve bazanın başlığı ve altı kırıldı değiştirmeyi talep ettim. Sadece bir tanesi değişti. Ancak değişen parça yine kırıldı. Bende ürünün geri iadesini istedim ancak kabul edilmedi.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  12:55

  Sayın müşterimiz, almış olduğunuz ürününüzü sağlıklı ve uzun yıllar kullanmanızı dileriz. Memnun müşterilerimiz arasında sizi görmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla...

 • Uğur Ramazan Ç.
  17 Aralık
  12:31

  Firma sorunu çözdü. Aracılığınızdan dolayı teşekkür ediyorum

 • 22 Temmuz
  16:45

  14 Ekim 2012 tarihinde alınan ürünün müşteri tarafından belirtilen kullanım kaynaklı sorunları teknik servisimizce giderilmiştir. Ürünün üretim kaynaklı sorunu bulunmamaktadır. Firmamız üretim kaynaklı sorunlar dahilinde ürün iadelerini kabul etmektedir. Müşterimiz 10 aylık kullanımı sonrasında ürün iadesi talebinde bulunmuştur.
  Müşterinin iade talebini gerçekleştireceği süre ürünün satın alınmasından sonraki 1 ay içerisinde geçerlidir.
  Değişim konusunda kendisine yardımcı olunamayacağı bilgisi detaylı olarak satış temsilcisi personelimiz tarafından kendilerine iletilmiştir.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gereği müşterimiz bilgilendirilmiştir.