07 Şubat 2014 #2280756

Mekappa Servisi Yapamadığı Ocağın Değişimini Red Ediyor

2013 Haziran'da Mekappa ocağımız monte edildi. İlk günden beri sorunluydu ve toplamda 3 kez servis geldi. Özellikle ilk gelen elemanın çok sıkıntılı ve laubali bir tip olduğuna vurgu yapmalıyım ama iş yapamama 3 ekip için de geçerli bir meziyet idi. Genel merkezi arayıp artık ocağın değiştirilmesini istedim. Bunun mümkün olmadığını, ancak parça değişim yapılacağını söylediler, kabul ettim.


O da iki haftada gelmeyince tekrar aradım. Kargoda bir sorun yaşandığını, tekrar göndereceklerini söylediler. Geçen hafta servisten geldiler, düğme falan yoktu ellerinde ve ocağı götürmemiz gerek dediler. Ben de ancak yerine başka bir ocak bırakmaları dışında bunu kabul edebileceğimi söyledim. Hala bir dönüş yok.

Fatih 1.430 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Mart 2014

    Durumu Sikayetvar.com'dan ilan etmeden önce 6-7 ay uğraştım. Birçok insanın bu tip bir seçenekten haberi yok, hatta interneti aktif kullanmıyorlar bile. Bence firmanın isminin endişesine düşmekten çok müşteri memnuniyetini hedef almalılar. Zate nen iyi reklam müşterinin taltifidir. Aksi durumda da firma adına en olumsuz propoganda yine kullanıcıdır bence.

  • Mekappa Temsilcisi10 Şubat 2014

    İlginiz için teşekkür ederiz, Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Mekappa Ankastre Ürünler 0216 364 9602 www.mekappa.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön