21 Nisan 2016

Meguiars Aracın Paspaslarını Kaybettiler

16 Nisan Cumartesi günü aracı oto yıkamaya bıraktım ve yaklaşık 2 saat sonra aracımı anca alabildim. Araç ne doğru düzgün yıkanmıştı ne de aracı verdiğim gibi teslim aldım. Aracın paspasları yoktu. Oradaki yetkili önce aracı verirken paspasları yoktu dedi. Sonra kamerada izleyeceğiz, size döneceğiz dediler. Arıyorum bir türlü iletişim sağlayamıyorum. Sonrasında yetkililerden Y. bey aradı, "Paspasınız karışmış gelin alın" diye. Çalışıyorum gelemem dediğimde adrese kargo ile gönderdiler. Ancak gelen paspaslar bana ait değil hem arabaya uymuyor hem de eski püskü bir şey.


Aradım yetkililerden E. Bey ile görüştüm. Sizin paspasınız diyor başka bir şey demiyor. Ya benim olsa ben neden bir daha geri göndermek ile uğraşayım? Zaten araba 1 hafta olacak paspassız bir şekilde tüm tozu tutuyor oldukça rahatsızım. Hiç işim yokmuş gibi ayrıca zaman harcıyorum.

Behiye 1.244 Okunma

Cevaplar

  • Meguiars Temsilcisi25 Nisan 2016

    Sayın Behiye S. Aracınızı nerede yıkamaya bıraktınız? Bıraktığınız nokta Meguiar’s Yetkili Uygulama Merkezi midir? Eğer aracınızı yıkamaya bıraktığınız nokta Meguiar’s Yetkili Uygulama Merkezi ise, web sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçmenizi ve bu bayiyi bize iletmenizi isteriz. Fakat yetkili nokta değil, Meguiar’s ismimizi kaçak yollarla kullanan bir yer ise, zararınız hakkında çok da fazla yardımcı olamayabiliriz. Kaçak nokta ise, neler yapabileceğimiz konusunda yine de bizimle irtibata geçmenizi isteriz. Bu tip şikayetler nedeni ile müşterilerimize sürekli olarak, Meguiar’s güvencesi altında bulunan Yetkili Uygulama Merkezleri’ne gitme ve yetkili noktalar dışında yerlerde sorumluluk kabul etmediğimiz konusunda uyarılarda bulunuyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön