Mega Grup Bilişim İade Sürecinde Mağdur Ediyor!

Kavas D. |

27.02.2015 tarihinde 2285 TL ödeyerek satın aldığım 3 yıllık web sitesini sınırsız destek diye sattılar ama hiçbir destek göremediğim için iade etmek istedim. Kabul etmediler. Bende Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. Herkesi sınırsız destek diyerek kandırıyorlar. Verdikleri ürün 100 TL civarında. Neymiş 14 günlük iade süresi dolmuşmuş. Şimdi anlıyorum ki herkesi bu iade süresi kapsamında oyalıyorlar. Beni 07.04.2015 tarihine kadar oyaladılar yok eğitim vereceğiz yok şöyle yok böyle... E ticaret sitesi bile yapabileceğimi söylemelerine rağmen hiçbir destek göremedim. Paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kavas D.
  03 Aralık
  14:10

  Tabi tabii

 • 03 Aralık
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçmiş ve gerekli görüşmeler sağlanmıştır. İlerleyen süreçlerde başvurunuz ile ilgili bilgilendirmeler tarafınıza sağlanacaktır.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info@megagrupbilisim.com e-mail adresine ve 4445018 numaralı çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Mega Grup Bilişim
  www.megagrupbilisim.com