Meet24 Telefon Numarası Şikayetleri

(20 şikayet)
Meet24

Telefon numaram herhangi bir profil kullanılarak paylaşılmış durumda bilgim dışında olduğu için kapatılmasını istiyorum aksi takdirde polise şikayette bulunacağım bilginiz olsun lütfen kaldırın. Bakın bilgim dı…

15 Eylül
Meet24

Telefon numaram ile sahte hesap açılmış kapatılmasını rica ediyorum evli adamım ben ailemle kötü olacağım elli yaşındayım üç çocuğum var çocuklarım görürse ne diyeceğim acil kapatın lütfen 053***acilen kapatın.

01 Eylül
Meet24

Eşimin şahsına ait telefon numarası bu site üzerinden çeşitli Facebook hesapları açılarak servis edilmiştir. Sizinle yargı önünde hesaplaşacağız.

28 Ağustos
Meet24

Meet24 sayfada sahte, i** diye bir profilde numaramı yazılmış acilen kaldırın. BİMER' e şikayet yapılacaktır. Telefon numaram 05345--848 acilen sayfadan kaldırın, nasıl telefondan onay almadan yapabiliyorsunuz,…

11 Ağustos
Meet24

Telefon numaram izinsiz halde Meet24 adlı siteye verilmiş. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Eğer numara silinmez ise Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağım. Uygunsuz konuşmalar oluyor.

28 Mayıs
Meet24

Meet24 internet sitesi iznim olmadan telefon numaramı kullanmakta sürekli rahatsız ediliyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

29 Mart
Meet24

Uygulamaya iznim olmadan telefon numaram eklenmiştir, hemen kaldırılmasını istiyorum.

22 Mart
Meet24

Meet24 iznim olmadan telefon numaramı kullanmakta. Mağduriyetim giderilmezse savcılığa şikayette bulunacağım.

12 Mart
Meet24

Meet24 adlı sitede kendi bilgilerimi girmeden hesap açmadığım halde cep telefon numaram belirtilmiş. Bazı kişiler tarafından sürekli rahatsız ediliyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

27 Ocak
Meet24

Telefon numaram izinsiz halde Meet24 adlı siteye verilmiş, bu durumdan oldukça rahatsızım, eğer numara silinmez ise Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağım.

10 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön