Medline Sağlık Hizmetleri Fahiş Ücrete Sıfır Hizmet!

Haydar B. |

1 mart günü saat 3 sularında Medline Konya hastanesine hastamıza serum taktırmak için acil bölümünden giriş yaptık. Acil bölümünde hiç bir ısıtıcı sistem çalışmamakta olup. Hastamızın üzerine 3 kat pike örtmemize rağmen titremesini dindiremedik. Bizimle birlikte acildeki bütün hastalar soğuktan şikayetçiydi.

Ayrıca her yerde 3tl olan serum takma bedeli olarak ticari dehalarını(!) kullanıp peşin olarak bizden 20tl aldılar. Bir çok sağlık ocağının bile çok daha konforlu olduğu hastanenenizdeki alacağımı bitirdikten sonra bu sağlıksız şartlar düzelmediği sürece hiç bir hizmet almayacağım. Sözüm ona param karşılığında hizmet almaya gittiğim Medline Konya hastanesinde paramla rezil oldum.

Etiketler :

Acil Müdahale Fiyat ve Ücretlendirme Koku/Nem/Sıcaklık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  14:15

  Sayın Şikayetçi,
  Kurumumuza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Medline Sağlık Grubu
  Müşteri İlişkileri

 • Haydar B.
  20 Mart
  13:09

  Sosyal güvencesi olan hastam diğer özel hastanelerde yapılan aynı uygulama (serum takılması) yapılmış olup diğer günlerde gelmem için peşinen fazla para aldılar. Acile gelen her hastanın bu tip internet ortamında şikayetini belirtmediğini savunarak sözde kendinizi haklı çıkarma çırpınışlarınızla beni haklı çıkardığınız için de ayrıca teşekkür ederim...

 • 20 Mart
  11:21

  Sayın Şikayetçi,
  Sosyal güvencesi olmayan hastanıza, acil servisimizde gerekli müdahale yapılmıştır. Müdahale sonrasında da 21 TL ücret talep edilmiş ve tahsil edilmiştir. Acil servisimizin soğuk olduğuna ilişkin olarak yönetimimize herhangi bir başka bildirim olmadığını bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,
  Medline Sağlık Grubu
  Müşteri İlişkileri