Medline Aydın HastanesiMedline Sağlık Hizmetleri Doktor Şikayet Edeceğimi Duyunca Beni Aradı!

İsmail Evren S. |

Medline Sağlık Hizmetleri Aydın Hastanesi acil servisine kızımı 39 derece ateşle götürdüm . Evrak kayıt tan sonra muayenehane tarafına geçtim . Doktora kızımın durumuyla ilgili bir şey sormak istediğimi söyledim , oda bana kaba bir şekilde sıranızı bekleyin dışarı çıkın tarzı bir şeyler söyledi.

Evime dönüp hastaneyi aradım ve doktorun ismini sordum onu şikayet edeceğimi söyledim. Aradan 5 dakika sonra doktor telefon etti: hayırdır beni aramışsın gibi cümleler söyledi. Daha sonra hakaret etti ve kapattı. Bu olayın takipçisi olacağımı buradan söylüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 24 Temmuz
    09:27

    Değerli misafirimiz,
    Kayıt işlemlerinde kızınızın ismine rastlanmamıştır. Araştırmalarımız sonrası hastanemize enjeksiyon işlemi için başvurduğunuz görülmüştür. Takdir edersiniz ki, acil’de durumu acil ve/veya hayati önem taşıyan hastalara öncelik verilmektedir. Bu kişiler stabilize edildikten sonra diğer hastalarımızla ilgilenebilmekteyiz. Bu, sınırlı sayıdaki personelimizin, hastalarımıza hizmet verebilmeleri için önceliklendirme (Triyajlama) yapması durumu olup, acile ya da hastanemize başvuran hiç kimse daha az önemli değildir.
    Sağlıklı günler dileriz…