13 Şubat 2013

Medistate Kavacık Personeli Müşteri Memnuniyetini Bilmiyor!

Medistate hastanesine son 1 yıldır eşimin hamilelik durumları nedeniyle, yakınlığından dolayı zaruri olarak, gitmekteyiz. Doktor kadrosu son derece iyi ancak durum doktor ve hasta arasındaki aracı personele geldiğinde çok ciddi sıkıntılar söz konusu. Personel doktordan daha havalı şekilde hastalarla konuşuyor, yeri geldiğinde laubalilik yapıyor.


04 Şubat Pazartesi günü saat 14:30'daki Kadın Doğum Servisi randevumuza sadece 4 dakika geç kaldık. *** isimli hemşirenin 3 ve 3 buçuk randevularını içeriye aldığını öğrenip 3 buçuğu neden aldığını sorduğumuzda bağırarak cevap verdi. Özel hastanede olduğumuzu hatırlatıp ismini isteyince durumu kavrayarak siz bana bağırıyorsunuz dedi.

Kaya 1.427 Okunma

Cevaplar

  • Medistate Kavacık Hastanesi Temsilcisi11 Mart 2013

    Öncelikle Medistate Kavacık Hastanesi olarak hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Medistate Kavacık Hastanesi olarak doğru personel ile güleryüzlü bir sağlık hizmeti sunmanın öncelikli hedeflerimizden biri olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda hasta yakını aranarak şikayet değerlendirme sürecimizle ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Medistate Kavacık Hastanesi Hasta İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön