15 Mart 2013

Medistate Kavacık Hastanesi Acilde Ücret Ödemedim Diye Randevu Vermiyor!

Medistate Kavacık Hastanesi geçen yaz muayene ücretini ödedikten sonra acil bir şekilde gitmiştim serum takıldı iğne yapıldı ve bu süreçte kimse bu işlemlerin ücretli olduğundan bahsetmedi bende biliyordum ki özel hastaneler acil durumlarda ücret almıyor.1 hafta sonra kontrol için gittiğimde 275 tl borcum olduğunu söylediler nasıl olabileceğini sorduğumda acilde ki işlemlerden dolayı öldüğünü söylediler.

Bana böyle bir bilginin verilmediğini söyledim ki beni 1 hafta boyunca aradıklarını ulaşamadıklarını benimle ilgilenen kişinin söylemeyi unuttuğunu bunu benim vicdanıma bıraktıklarını söylediler şu anda randevu almak istiyorum çeşitli sebepler öne sürüp randevu vermiyorlar.sağlık bakanlığına şikayet edeceğim.

Hande 1.203 Okunma

Cevaplar

  • Medistate Kavacık Hastanesi Temsilcisi16 Mart 2013

    Öncelikle Medistate Kavacık Hastanesi olarak hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta ve hasta yakınlarımızın geri bildirimleri hizmet kalitemizin arttırılması açısından son derece önem taşımaktadır. Bu doğrultuda geri bildiriminize yönelik olarak kurumumuzda başvuru süreçleri incelenecek ve en kısa süre içinde size dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Medistate Kavacık Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön