22 Ocak 2014

Medipol Hastanesi'nde Tahlillerin Bir Kısmını Giriş Yapmadı.

6 günlük kızımın ilk kontrolü için doğumun da gerçekleştiği Medipol Hastanesi Koşuyolu'na gittik. Zaten girişte düzensizlik ve karmaşa ilk göze çarpan durum oldu . Neticesinde de yazılan tahlillerin bir kısmının girişi yapılmadığı için sarılık sonuçlarını öğrenemedik.

Hastanenin çözümü de tekrar gelin biz bu tahlili yineleyelim ücret de almayalım oldu. SGK güvencesi ve ayrıca özel sağlık sigortası olan biri için ücret almamak nasıl bir çözümdür bilemiyorum. Yedi yıl önce doğan ilk çocuğum için başka bir sağlık kurumu bu tetkikleri gelip evde yaparken, hatalarını düzeltmek için bile böyle bir zahmete girmediler. Sağlık önemli lütfen yeterli özeni göstermeyen yerlere prim vermeyin.

Gökhan 1.781 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 17 Şubat 2014

    Bir ay oldu sanırım çok ciddi bir değerlendirme süreci var!!!!

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98 Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön