12 Eylül 2013

Medipol Hastanesi'ndeki Doktor Yanlış Teşhis Koydu!

Şubat ayında Medipol Hastanesi 'nden S** O**'ya randevu aldım. Doktor randevudan 1.5 saat sonra geldi ,evet çocuğum neyin var üslubu ile muayene etti. Eli o kadar kötü ki resmen içimi oydu. Sormadan smear yaptı,bir sürü kistin var senin çocuğun olamaz dedi. Tahlil yapacağım, sonra rahim röntgeni, sonra kistleri alacağız, sonrada tüp bebek yapacağız dedi.


Kan tahlili 3 gün sonra normal çıktı. Tüplerin tıkalı değilmiş ama yinede ameliyat dedi. Muhasebeden ücreti öğren. Bu konuda en iyi benimle G** hocadır dedi. Daha sonraki hafta başka doktora gittim, hiçbir şeyin yok dedi. Şuan 4 aylıkta hamileyim . Ucuz muayene ve doğum hizmeti adı altında aslında kurumsal şirket olmuşlar.

Hulya 1.226 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön