09 Nisan 2014 #2389373

Medipol Hastanesi'ndeki Acil Doktorunun Kaba Tavrı!

Dün akşam gittiğim Medipol Hastanesi'nde nöbetçi doktor F** A**'e muayene oldum. Kendisinin kafanıza göre testler yaptırmışsınız, kendi doktorunuza niye gitmediniz, her cümlesinin sonunda aşağılarcasına anladınız mı, oldu mu diye sorması ve kovarcasına gidin bu ilaçları alın oldu mu diye tepkileri çok çirkindi.


Ben nöbetçi doktora muayene olamayacaksam neden doktorunuz orada bulunuyor? Karşınızdaki insanlar saf, eğitimsiz değiller bu tavırlar çok çirkin. Kendi doktoruma muayene olmasını da biliyorum, ancak 4 gün beklemeyip tahlillerde acil başlamam gereken bir ilaç varsa başlamak için nöbetçi doktorunuza gittim. Gerekli ve yetkili tüm noktalara şikayetimi ileteceğim basında dahil.

Esra 1.878 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi09 Nisan 2014

    Sayın İlgili; Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Hastamıza telefonla ulaşıldı ve konu hakkında ayrıntılı bilgi alındı, alacağımız aksiyonlar hakkında bilgilendirme yapıldı. Saygılarımızla, Medipol Mega Üniversite Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 4607852- 0 212 4607117 Sil

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön