18 Şubat 2013 #1638078

Medipol Hastanesi Yanlış Teşhis Koyarak Ameliyat Yapacaktı!

13. 02. 13'te düşmeden kaynaklı sol el bas parmağımda şişlik ve morluk şikayetiyle ortopedi bol. Dr. M. **'a muayene oldum, kendisi bağlarımın kopmuş olduğu ameliyat olmam gerekeceğini söyledi, MR istedi.


Ertesi gün MR sonucumla (raporum henüz çıkmamıştı) kendisine geldim, başka bir meslektaşına da danışarak 1-2 gün içinde ameliyata girmem gerektiğini söyleyerek beni muhasebeye yönlendirdi.


Bunun üzerine 2 farklı ortopedi uzmanına daha sonuçlarım la muayene oldum ve kesinlikle ameliyat olmamın gerekmediği hatta durumumu daha da kötüleştireceğini öğrendim. MR raporumda bu sonucu doğruladı. Bu nasıl bir hastaya müşteri gözüyle bakıyor.

Duygu 549 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön