16 Kasım
Yorum Yap
#11154501

Medipol Hastanesi Teşhis Koyamadı!

2017 yılı içerisinde pr. Dr. V** G** eşimin karın ağrısı, ateş, kusma şikayetlerinden dolayı gittik kolonoskopi endoskopi yapıldı bir şey yok dendi. Mide koruyucu ilaçlar verip psikolojik yapıyorsun sen birazda deyip eve gönderdi. Kan değerlerinde crp de inanılmaz artış olmasına rağmen normal dendi.


Eşimi o gece rahatsızlığından dolayı Ç*** Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdük bütün doktorlar ciddi bir durum var deyip yatış verdi. 4 ay hastanede yattık önceden karın içi apse bağırsak da delik olduğu söylendi ve durumu teşhis koymak için neden bu kadar bize geç kalındığı söylendi.


9 saat süren bir ameliyat sonrası eşimin bağırsağının bir kısmı alındı ve şimdi ömür boyu günde içmesi gereken 9 hapı 2 hafta bir vurulması gereken iğnesi var için pr dr diye gittiğimiz bir sürü para döktüğümüz bey teşhisi bir türlü koyamadığı için hadi bilmiyordun başka bir yerde bakılsın diye yönlendirme de yapmadın. Psikolojik deyip eve gönderdin biz kandık biz mağdur olduk başkalarında olmasın. Hakkımızı helal etmiyorum.

Tülay 2.344 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler