11 Mayıs 2013 #1791905

Medipol Hastanesi Tedavi Olmadım Ama Tedavi Parası Kesilmiş!

Randevu aldığım Medipol Hastanesinin diş bölümüne gidip hasta girişimi yaptırdım fakat telefonda bahsettikleri gibi hastanede ilk tedavi ücretsiz muhabbetinin pekte gerçek olmadığını anladığımda doktorla görüşme bile yapmadan orada ki hasta girişini yapan görevliye muayene olmayacağımı beni sıradan çıkarmasını söyledim.


Oradaki görevlide tamam ben birazdan halledeceğim dedi ve gitmemi söyledi. Bende güvenerekten çektim gittim. Fakat e-devletten yaptığım sorgulamada tedavi ücretinin kesilmiş olduğunu gördüm. Bunu farkettiğim de hastaneyi aradım ve durumu anlattım. Onlarda şikayetimi kaydettiklerini gün içinde dönüş yapacaklarını söylediler ama arayan soran yok. Sağlık bakanlığına şikayet edeceğim.

Haydar 1.050 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Sayın İlgili; Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimzi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Hastamıza telefonla ulaşılmıştır. Konu hakkkında ayrıntılı bilgi alındı ve alacağımız aksiyonlar hakkında bilgilendirme yapıldı. Saygılarımızla, Medipol Mega Üniversite Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 4607117- 0 212 4607955

  • Haydar22 Mayıs 2013

    Bu şikayet yayınlandıktan sonra beni medipol hastanesinden aradılar. Fakat görüşme sonrası tekrar aranacakları bilgisi verilmesine rağmen bir tekrar arama gerçekleşmedi. Cuma günü SGK ya suç bildirisinde bulunacağım. Ayrıca alo 170 ile yaptığım görüşme sonucunda bir şikayet başvurusu oluşturdum. Ayrıca oradaki benim adıma sahte işlem yürüten görevli-memur hakkında da suç duyurusunda bulunacağım. Bunun içinde alo 184 arayıp şikayet oluşturacağım. Cuma günüde bölgemde ki SGK ya gidip şikayet dilekçemi teslim ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön