08 Nisan 2013 #1730844

Medipol Hastanesi Sezeryan Bitmeden Ayıldım!

01. 04. 2013 tarihinde Medipol Hastanesinde sezeryan oldum. daha sezeryan bitmeden ayıldım. acılar içinde kıvranırken orada bulunan erkek personel tarafından hakarete uğradım. doğumu gerçekleştiren kadın doğum doktoru *** anestezi uzmanının ağrı kesici yapmayı unuttuğunu, damardan verilen narkozun benim için yeterli olmadığını bu sebeple erken uyandığımı söyledi.


Endişelerimi dile getirdiğimde dr **anestezi doktorunun avukatlığına soyunduğu gibi bana insanlıkla bağdaşmayacak ağır hakaretlerde bulundu. psikiyatriste gitmemi, karnımdaki şişliğin yağlarım olduğu, Allah seni ıslah etsin diye söyledi. anestezi uzmanı ** hanımdan ve dr *** Medipolden şikayetçiyim.

Esra 2.474 Okunma

Cevaplar

  • Esra01 Mayıs 2013

    problem hiçbirşekilde çözülmemiştir. bütün site kullanıcılarının bilgisine

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön