19 Mart 2013 #1694862

Medipol Hastanesi Raporda Düzeltme Yapmadı!

Medipol Hastanesinden 30 günlük iş görmezlik raporum vardı. Tedavimin iyi gidişatından dolayı 15 gün erken raporum kapatıldı. Daha doğrusu ben öyle sanıyordum. İşe döndükten 5 gün sonra raporumun hala açık olduğunu öğrendim. Raporumla ilgili sıkıntıyı bana bir telefon ile bildirmiyorlar.


Telefon da neden böyle bir problem olduğunu sorduğumda birde dalga geçer gibi işyerinizle anlaşın raporlu çalışın diyorlar. Bunun iş kanunu da suç olduğu bilmeyecek kadar bilgisizler.Bürokrasinin bu kadar karmaşık olduğu sadece sıfat olarak özel kelimesini adında barındıran hizmet ve sağlık sektöründe sağlık memurları yüzünden sınıfta kalmış bir hastane.

Özlem 227 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön