19 Mart 2013 #1694891

Medipol Hastanesi Personel İlgisizliği!

14 Ocakta başlayan ve 24 ocakta son bulan bir sağlık raporum mevcut. Hastaneniz 14ocakta başlayan raporumu sigorta müdürlüğüme 17ocakta gönderdiğini fakat 24 ocakta son bulan raporumu göndermediklerini söylediler. Nedeni, raporumun nüshası kayıp . Nasıl kaybedilir anlamıyorum. Ve bunu tesadüfen öğreniyorum.


Sosyal sigortaları aradığımda adıma çoktan geçmesi gereken ücretin daha işleme girmediğini çünkü çalışabilir raporunun ellerinde olmadığını bunu da hastaneyi arayarak öğrenebileceğimi söylediler. Ve işin aslı ondan sonra çıkıyor çünkü rapor ortalarda yok benim diğer nüshayı bulup kendilerine fakslama mı istediler. Rapor tarihimin üzerinden 2 ay gibi bir süre geçti. Şimdi herhalde 2 ay daha bekleyeceğim.

Serhat 330 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön