27 Şubat 2013

Medipol Hastanesi Muayene Etmeyen Doktorlar!

Annemin sol dizindeki şişlik ve dolayısıyla zor yürüdüğü için ortopedi doktoruna gittik. Dizine hiçbir şekilde bakmadan, dokunmadan, ciddi bir şey diye bizi endişelendirip, sigortalı fiyatı toplam 730 tl tutan tahliller(2 MR, 2 tomografi, genetik kan tahlili, idrar)istedi. Tahliller çıkana dek annemin bacağı, dizi daha kötüleşti.


Doktor tahlillere baktıktan sonra, yine muayene etmeden, kist var, buz koy, dinlendir dedi ve yolladı. Sonra başka doktorlara danışmamız ve internetten araştırmamız sonucu, bu teşhis ve tedavi için tahlillere gerek olmadığı, uzman bir doktorun elle tedaviyle anlayabileceğini öğrendik. 230 tl'lik neden istendiğini bilmediğimiz genetik kan tahlili de sonuçlar arasında yok.

Ayşenur 545 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın İlgili; Öncelikle geçmiş olsun dileklerimzi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için hastamıza teşekkür ederiz. Hastamız ile telefonla iletişime geçilmiş şikayetine istinaden ayrıntılı bilgi verileceği iletilmiştir. Saygılarımızla, Medipol Mega Üniversite Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 4607117- 0 212 4607955

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön