10 Eylül 2013

Medipol Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarını Yanlış Veriyor!

6/09/2013 günü 6 günlük oğlumu doğum sonrası kontrole götürdüm. Sarılık testi yapıldı, değeri 19, 5 çıktı. Hastaneden aradılar normal değerin 17 olduğunu bunun için hemen gelin ışın tedavisi yapılması gerektiğini , hastaneye yatmasını söylediler. Bende devlet hastanesine götürdüm. Burada yapılan test sonucu 14 çıktı.


2 gün sonra 11 'e düştü. Medipol Hastanesi bizden 1 gece için 470 lira+ Refakat parası olarak 250 lira istediler . Para alabilmek için değeri normalden fazla gösterdiğine inanıyorum. Her iki hastaneden aldığım test sonuçları elimde, kendilerinden davacı olacağım. Para almak için yanlış değerler veriyorlar.

İsmail 1.057 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

  • İsmail13 Eylül 2013

    medipol hastanesi beni arayıp, şikayetimi değerlendirmedi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön