10 Nisan 2013 #1734826

Medipol Hastanesi İki Aylık Bebeğe Antibiyotik Verdi!

Uzm. Dr. ***6 nisan 2013 tarihinde 15:30 randevumuzda iki aylık çocuğuma gerekmediği halde buhar tedavisi (ki çok pahalıdır), antibiyotik ve serum vermek istedi. Bronşit olduğunu söyledi. Üstelik ne film ne de kan tahlili istedi. Sonra saat 16:30’da ***’a gittim ve çocuğumu orada muayene ettirdim.


Ciğerlerinde hiçbir şey çıkmadı. Hiçbir ilaç vermediler. Çocuğum da iyileşti. Muayene arasında eşimin çocuğu emzirmesini istedi. Ben dışarıda beklerken kendisi emzirme odasına girdi, üstelik eşim çocuğu emzirirken. Benden izin dahi almadı. Buhar odasında da önce bir gece sonra birkaç gece kalacağını söyledi.

Ahmet 567 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Temmuz 2013

    4 ay oldu ama benimle irtibat kurulmadı yeniden

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön