22 Mayıs
Yorum Yap
#10467077

Medipol Hastanesi Esenler Tam Fiyasko

Medipol Esenler Hastanesi kadın doğum bölümünden şikayetçiyim. Her seferinde randevu alıyorum son gün arayıp randevum iptal ediliyor ya doktorların işi oluyor ya da ameliyat durumları oluyor yerine başka bir doktorda ilgilenmiyor. Hastane kurumunda ki başhekim diye kendine tanıtan kişiye defalarca şikayetçi bulundum Devamlı yapabileceği bir şey olmadığını söyledi. 37 haftalık hamileliğimde ağrı ve bebek hareketleri az diye gittiğimde kayıt açılmadığını ve beklemem gerektiğini söylediler. Saat 6'dan 12'ye kadar beklemem sonucunda bebeğin kalp atışı hızlı diye serum taktılar ve yolladılar 1 hafta sonra gel dediler tekrar muayene aldım bazı şikayetlerimde vardı yine iptal edildi randevum yerinede kimse bakmıyor. Bu haftamdan sonra başla hastane arayışına girdim gereken yapılsın artık.

Canan 4.500 Okunma

Cevaplar

  • Canan24 Mayıs

    Medipol Hastanesi randevularımı iptal etti ve yerine başka doktor bakmadı ayrıca ağrım var diye gün içerisinde defalarca gitmeme rağmen hastaneye doktorların yoğunluktan dolayı hasta kabul etmediğini söylediler. Gece 1 tane nöbetçi doktor kalıyor o amaliyatta olduğu zaman gelen diğer acil hastalar kapıdan gönderiliyor.

  • Canan22 Mayıs

    Medipol üniversite Esenler hastanesinden Devamlı randevularım iptal ediliyor ve yerine başka bir doktorunda bakamayacağınısöyleniyor. 38 haftalık hamileyim acil olarak gitmeme rağmen doktorların hasta kabul etmedigini söyleyip geri gönderiyorlar bu konuda çok şikayetçi ve mağdur kaldım son haftalarımda hastane beni kabul etmediği için hiçbir bilgimin olmadığı hastaneye gitmek zorunda kaldım ve son haftalarımda başka hastane arayışına girdim gerekenin yapılmasını istiyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler