25 Mart 2013 #1704449

Medipol Hastanesi Bekletilme!

23 Mart 2013 tarihinde eşimle birlikte Medipol Mega Hastanesine gittik. Eşimin raporlarını beklerken, bir süredir çektiğim mide ağrısından dolayı Gastroloji bölümünden muayene olmak istedim. Görevli bayan randevum olmadığı için doktora sorup sıra verebileceğini söyledi. Daha sonrada sıra alıp beklemeye başladım. Bölümde bekleyen hasta nerede ise yoktu.


Doktorun yanındaki hasta çıkınca alacağını söylediği için beklemeye devam ettim. Ancak doktor ** görevli bayana ben şuraya çıkıyorum, şuraya iniyorum diyerek hastane içinde dolaşıyordu. Görevliye beklediğimi hatırlattığımda randevusuz geldiğimi tekrarladı. 45 dakika sonucunda ödememi geri alıp bölümden ayrıldım. Çok umarsamazlar.

Serkan 485 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın İlgili; Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimzi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Hasta yakınımıza telefonla ulaşıldı ve konu hakkkında ayrıntılı bilgi alındı. Alacağımız aksiyonlar hakkında bilgilendirme yapıldı. Saygılarımızla, Medipol Mega Üniversite Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 4607117- 0 212 4607955

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön