29 Ağustos 2013 #1983962

Medipol Hastanesi Acil Girişli Hastadan Ücret Alıyor!

Dün akşam küçük kızım birden ateşlendi ve Medipol Hastanesi Kadıköy'e götürdük. Kızım 39 derece ateşle acilden giriş yaptı ve muayene oldu. Muayeneden sonra antibiyotik olarak iğne ve fitil tedavisi uygulandı. SGK'lı olmama rağmen hastane çalışanları 55 TL ücret talep etti, bu ücreti ödeyeceğimi ve acil girişli hasta olduğuna dair fatura istediğimi kendilerine ilettim.


Vereceklerini söylediler ödemeyi yaptım faturayı verdiler ;fakat acil girişi olduğunu üzerine basa basa söylememe rağmen yazmadılar. Kendilerini Sağlık Bakanlığı'na şikayet edeceğimi söyleyerek ayrıldım. Gerekli işlemleri avukatım aracılığıyla bugün başlatacağım.

Cem 950 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön