03 Nisan 2013

Medipol Hastanesi Ulaşılmayan Doktor Ve Üslubu!

Gebelik süresi boyunca her bir hastanın doktorun özel kontrolünde olması ve her an ona ulaşabilir olması gerekmektedir. Diğer tüm hastanelerde bırakın kadın doğumu tüm birimlerde doktorlar size direk ve cep numaralarını içeren kartlarını verir ve her zaman arayabileceğinizi belirtirler.

Kadın doğum için bu elzemdir. Acil durumlarda direk olarak doktora ulaşmak gereklidir. Bu hastanede cep telefonları paylaşılmadığı gibi günlerce doktorunuza ulaşamıyorsunuz. Kavga dövüş ulaştığınızda da 'ne vardı ' (Bekleyemediniz mi gibi) bir sesle karşılaşıyorsunuz. (bunu yapan Dç. Dr. )Bu şekilde bir gebelik takip sistemi yoktur olmamalıdır!

Gülçin 781 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimzi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Hasta yakınımıza telefonla ulaşıldı ve konu hakkkında ayrıntılı bilgi alındı. Alacağımız aksiyon hakkında bilgilendirme yapıldı. Saygılarımızla, Medipol Mega Üniversite Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 4607117- 0 212 4607955

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön