23 Eylül 2013

Medipol Hastanesi Raporumu SGK'ya Ulaştırmadılar!

Medipol Hastanesin'de 26.12.2012 de başlamak üzere 3 günlük iş göremezlik raporum vardı. Bu raporum SGK'ya ulaşmamış. Bu yüzden 1 günlük rapor ücretimi alamıyorum. Bunun için defalarca kez aradım ve site üzerinden şikayet bıraktım. Bana rapor kısmının telefonunu verdiler. Bütün gün aramama rağmen, yaklaşık 10 gün sonra nihayet rapor kısmından birileri telefonu açtı.

Onlara tekrar derdimi anlatmam ve raporumu şirketimden bulup faks çekmem de bir süre aldı. Sonrasında bana sistemden girmeyi deneyeceğiz dediler. Bunun üzerinden 2 hafta geçti, hiçbir geri dönüş yok. Yine defalarca aradım telefonu açan yok. Şu anda bir günlük ücretimi alamayarak ve bunca zaman kaybından dolayı son derece mağdurum.

Dilek 447 Okunma

Cevaplar

  • Dilek13 Mart 2014

    Bir rapor için 3 ay uğraşmak zorunda kaldım. Ne kadar memnun olunabilir ki bu durumdan.

  • Dilek25 Eylül 2013

    Rica ederim artık sonuçlansın. Pzt günü benimle irtiba geçtiniz. Henüz sonuçlandığında dair bir bildirim olmadı. Teşekkür ederim.

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön