10 Ekim 2013

Medipol Hastanesi Parayı Aldı Fatura Vermedi!

Kalp rahatsızlığı olan 20 günlük bebeğim Medipol Hastanesi'ne 21 eylül de sevk edildi. 22 eylül sabahı yoğun bakımdan bir görevli acil olarak 6 ünite kan bulmamı istedi. İstanbul'a dışarıdan geldiğimi neden bu durumun dün söylenmediğini sorduğumda unutmuş olduklarını söylediler. Ben kan arama telaşı içindeyken gene aynı yoğun bakım görevlisi muhasebeyle görüşmemi istedi.

Muhasebeye gittiğimde benden 7000 lira talep ettiler ve ameliyatın başlayabilmesi için bu parayı vermem gerektiğini söylediler. Bir şekilde bulup verdik ama kan toplanamadığı için ameliyat ertesi güne kaldı. 22 günün sonunda 1000 lira daha alıp tüm ısrarlarıma rağmen fatura vermediler. Elimdeki ekstrelerle dava açmaya hazırlanıyorum.

Osman 1.017 Okunma

Cevaplar

  • Osman 13 Ekim 2013

    Şunu da belirtmek isterim ilk bu konuyu yazarken sınırlı karakter hakkımız olduğu için yazamadım. aldıkları ücret doğumsal cerrahi müdahale olduğu için sgk tarafından alınması yasaklanan bir ücrettir ve hasta hakları derneğinin sitesindeki habere göre sgk tarafından bu tip tedeavilere hiçbir ücret talep edilmeyeceği hastanenin görünür bir yerinde asılı olması gerekmektedir. bu da ayrıca bir şikayet konusudur.

  • Osman 13 Ekim 2013

    evet bana ulaşıldı aynı gün içinde sorun çözümü için aranacağım söylendi. bu gün 4. gün olmasına rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi10 Ekim 2013

    Sayın İlgili; Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimzi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Hasta yakınımıza telefonla ulaşılmıştır. Konu hakkkında ayrıntılı bilgi alındı ve alacağımız aksiyonlar hakkında bilgilendirme yapıldı. Saygılarımızla, Medipol Mega Üniversite Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 4607117- 0 212 4607955

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön