Medipol Hastanesi Otopark Ücreti!

Uğur Ü. |

Zaten özel hastanesiniz her şeyden 5 katı para alıyorsunuz, bir de otopark ücreti alıyorsunuz. Eşim hastanenizde doğum yaptı , milyarlar verdik . Otopark ücreti vermeyim dedim kabul etmediniz. Şimdi öğrendim ki doğum parası için kuruş vermemem gerekiyormuş, bunun da çalışmalarına başladım.

Etiketler :

Otopark Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ü.
  10 Ağustos
  12:12

  Medipol hastanesinden doğum zamanı alınan fahiş tutarın iadesi için kurumsallığına yakışır bir şekilde (kurumsal olduklarını düşünüyorlar ise) ssknın onlara vereceği cezadan önce kendilerinin kısa yoldan bu paranın iade etmelerini bekliyorum

 • Uğur Ü.
  06 Ağustos
  10:18

  Tarafıma dönüş yapıp otopark ücretinin alınmaması gerektiğini söylediler fişleri iade yapıp paramı geri alabileceğimi söylediler, fakat fişler kayıp, ama hastaneye vermiş olduğumuz milyarlar hakkında verdikleri cevap özel kurum olduğumuz için alma hakkımız var... Peki S.S.K niye öyle demiyor avukat neden öyle demiyor sadece cüzi miktarda alabileceğinizi söylüyorlar ???

 • 05 Ağustos
  10:41

  Sayın İlgili;
  Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimzi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Hasta yakınımıza telefonla ulaşılmıştır. Konu hakkkında ayrıntılı bilgi alındı ve alacağımız aksiyonlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

  Saygılarımızla,
  Medipol Mega Üniversite Hastanesi
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 212 4607117- 0 212 4607955