18 Mart 2014

Medipol Hastanesi Haksız Yere Ücret Talebinde Bulundular

Babam İstanbul Koşuyolu Medipol hastanesinde 11 gün yatmıştır. 29.02.2014 Tarihinde taburcu olan babamın orada yapılan tahliller ve akciğer filmleri, beyin M.R. lari v.s. Bugün Hastaneyi arayarak, beyin MR'nı kaybettiğimizi veya vermediklerini söyledim.

Acaba ne zaman gelirsem M.R.'ı alabilirim diye sorduğumda bana ek ücreti ödediğiniz taktirde alabilirsiniz dedi. Ben de Y** Hanım ben yeni MR çektirmeyeceğim, sizdeki kayıtlı MR'yi alacağım dedim. Ama ısrarla ek ücret ödemem gerektiğini söylüyor.

Ben böyle bir şey görmedim duymadım. Bu nasıl bir mantıktır anlamadım. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Hakan 2.496 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi24 Mart 2014

    Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

  • Hakan22 Mart 2014

    Öncelikle Şikayet com'un ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum. Medipol müşteri hizmetlerinden henüz aranmadığım için malesef değerlendirme yapamıyorum.Herhalde Medipol Hastanesine ait bir müşteri Hizmetleri birimi bulunmuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön