Tekin G. Teşekkür Mesajı

Başhekiminizle yaptığımız yazışmalar sonucu yeterli güveni aldım. Teşekkürler

Medipol Hastanesi Gece Yarısı Reklam İçin Arıyor.

Tekin G. |

Nasıl bir kabalık, nasıl bir laubalilik anlam veremedim. Gecenin saat 01:30' unda ev telefonum çalıyor ve panikle telefonu açıyorum ve karşımda bir bant Medipol Hastanesi check- up hizmeti reklamı. Sinirden hemen hastaneyi aradım. Nöbetçi amiri istedim. Telefona çıkan memure bana acil bir kalp krize vakasının olduğunu ve hastane nöbetçi müdürünün hastayla ilgilendiğini söylüyor. Bildiğim kadarıyla da hastane müdürleri doktor değiller. Umarım hastane başhekimi bu konuyla ilgilenecek ve sorumlusunu uyaracaktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Reklam-SMS

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tekin G.
  10 Mayıs
  21:27

  Böyle bir hasta ilişkileri müdürlüğünün olduğu yerin yakınından bile geçmek bence tehlikeli..

 • Tekin G.
  10 Mayıs
  21:25

  Bunca ay sonra bir şikayet için siteye girdim ve Hasta ilişkileri yazıklar olsun sizlere diyorum. Ayrıca traji komik bir ekip, aynı zamanda da biraz tembeller sanırım, neden derseniz, böyle bir hastanenin böyle bir biriminde çalışan insan kopyala yapıştır yapmamalı, girip yukarıda ne yazıyor konu ne OKUMALI, 1 ben hastanız değilim. 2 benimle başhekiminiz bir kere mesajlaştı ve kimse ile de görüşmedim, bilgi almadım... Sayın Başhekimim Allah kolaylık versin böyle bir ekiple işiniz gerçekten bu kadar rekabetin olduğu bir piyasada çok zor. Hele de bu yazıyı yazan müdürlük direk insanlarla muhatap olurken...
  Saygılarımla

 • Tekin G.
  31 Ocak
  14:56

  Sayın başhekimin gösterdiği ilgi alaka karşısında firma olmanın yanında kişisel kaliteninde çok yüksek olduğuna inandım.
  Tekrar teşekkürler

 • Tekin G.
  29 Ocak
  16:17

  Başhekiminizle yaptığımız yazışmalar sonucu yeterli güveni aldım. Teşekkürler

 • 29 Ocak
  13:23

  Sayın İlgili;
  Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar hizmet kalitemizi gözden geçirme fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Hastamızla görüşüldü ve alacağımız aksiyonlar hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Medipol Mega Üniversite Hastanesi
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 212 4607852- 0 212 4607955