10 Eylül 2013

Medipol Hastanesi Fatura Vermiyor!

Bağcılar Medipol Hastanesi'ne SGK ile 17 aylık kızımı götürdüm. Muayene artı yaptırdığım kan ve kaka tahlili ile röntgen filmi için toplamda 147 TL ödediğim ücret karşılığında , bana ne fiş ne fatura verilmedi. Faturamı istediğimde fatura veremediklerini söylediler. Ben nedenini sordum ilginçtir onlarda bana neden fatura istediğimi , faturayı ne yapacağımı sordular.

Yalnızca fiş verebileceklerini söylediler. Fatura için ısrar edince muhasebe bakıyor o işlere ama muhasebede kapalı dediler. 10 TL' ye bardak alıyoruz biz istemeden fatura kesiliyor da, ısrarla istediğim halde Medipol Hastanesi faturamı neden vermiyor? Faturayı ne yapacağım neden soruyorlar? Özel hastanelerin fatura kesmesi yasak ta , ben mi bilmiyorum.

Erdinç 2.316 Okunma

Cevaplar

  • Medipol Hastanesi Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Sürece yönelik hasta yakınımaz geri dönüş yapılmış ve gerekli bilgilendirmede bulunulmuştur. Hizmetlerimizi gözden geçirme fırsatı verdiği için hastamıza ve size teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Medipol Mega Üniversite Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 212 4607955- 4607117

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön