Medipol Hastanesi Fatura Kesmiyor!

Uğur A. |

Eşim doğum yapmıştır.Doğum bedelini öderken fatura istedim kesemediklerini söylediler.O kadar itiraz etmeme rağmen fatura kesmiyoruz dediler. O kadar itirazım sonucunda ilaç ve aşı diye yazan yazarkasa fişi kesildi. Koskoca hastane fatura kesemiyor bir de sloganları ,güven veren ilgi diyor. Ne güveni devlete fatura kesilmiyor.

Ayrıca bebeğimin sarılık riskini kaç gün sonra gördüler ve bana gecelik 450 TL bedelle küvezde ışık vereceğiz dediler.Bu çocuk sizin hastanenizde doğdu ,doğum sonrası bu bedel niye isteniyor ve ayrıca neden tedbirli davranılmıyor. Muhasebe birimi kötü .Şu da var tanıdık varsa hastanede istediğini fiyatı da indiriyorlar.. Allah dan kadın doğum dr. çok iyi tek sevincimiz bu.

Etiketler :

Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  19 Temmuz
  10:03

  şikayeti yapalı 1 AY geçti yukarıdaki cevaptan başka bir cevap yok. Arama yok bilgilendirme yok .. Benim anlamadığım maliye ve sgk bu düzene nasıl göz yumuyor.. muayne olmaya gittiğinizde fiş istemeseniz onu bile vermiyorlar ki fatura kesilsin ...

 • 21 Haziran
  10:03

  Sayın İlgili;

  Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır.
  Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız.
  Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız.

  Özel İstanbul Medipol Hastanesi
  Hasta İlişkileri Müdürlüğü
  0 216 544 64 98