19 Haziran 2013

Medipol Hastanesi 1 Gecede 957 TL Ödememizi İstediler!

17 haziran gecesi kızım rahatsızlandı ve acile gittik.Çocuk doktoru muayene etti ve bir takım
tahliller istedi.Tüm tahlilleri yaptık ertesi gün taburcu olduk.Muhasebeye gittiğimizde 1 gece için 957 TL hesap çıkarıldı.Biz konuştuk içeriğini açıkladılar..260 TL yatış parası diğer kısmı tahliller için olduğu söylendi ve fatura almazsak eğer, 750 TL ödeyip çıkacağımız söylendi.

Tahlillerin içeriğini görmek istediğimde kaba taslak ekrandan göstererek "bu şekilde" dendi
sadece.Ve acil müdahale için de ücret alınmış.Ben uygun diye oraya gitmiştim.Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum hala.Tekrar bakılıp hesaplanmasını rica ediyorum.Eğer yanlışlık yoksa da bir daha gitmeyi düşünmüyorum..

Nurşah 880 Okunma

Cevaplar

 • Nurşah 04 Aralık 2013

  Ayrıca diğer hastaların yararlanması için paylaşımda bulunmak istiyorum..LÜtfen buraya gittiğinizde yapılacakları ve yapılan işlemleri sorun ve ssk nın sitesinde ilave ücret kısmında bunu hesaplayın daha sonra bu tutarın üzerinde sizden ücret talep edilirse şikayette bulunun http://gss.sgk.gov.tr/OzelSHSBilgi/pages/ilaveUcretHesaplama.faces buradan hesaplayın..

 • Nurşah 04 Aralık 2013

  Hastanenizden 6 aydır ses çıkmıyor?? KOnu ile dediğiniz gibi hiç ilgilenmediniz?? Sgk nın sitesinde ilave verilebilecek ücretler kısmında ödeyeceğim ücret 150 tl çıkıyor sizin benden talep ettiğiniz 750 tl.. en kısa zamanda sizi il müdürlüğüne şikayet edicem..

 • Nurşah 22 Temmuz 2013

  21 hazirandan bu yana hala bekliyorum 1 ayı geçmesine rağmen benimle irtibat kurulmadı.

 • Medipol Hastanesi Temsilcisi21 Haziran 2013

  Sayın İlgili; Hastanemize bildirdiğiniz yazılı görüşünüz ile ilgili olarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Prosedürümüz gereği ilgili kişilerle yapacağımız değerlendirme ve yazışmalar tamamlanır tamamlanmaz; sizinle tekrar irtibat kuracağız. Görüşünüzü bizimle paylaşarak hizmetlerimizin gelişimine katkı sağladığınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Özel İstanbul Medipol Hastanesi Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 216 544 64 98

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön