Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Medikar Hastanesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Safranbolu Özel Medikar Hastanesi Stent Parası!

8.305
Utku
Utku 01 Ağustos 2022 22:08

Safranbolu Özel Medikar Hastanesinde 22 Temmuz 2022 tarihinde böbrek taşı şikayetim üzerine acilden giriş yaptım. Beni üroloji doktoruna yönlendirip muayene olduktan sonra apar topar ameliyata aldılar. Ameliyata girmeden stent takılacak mı diye de sorduğumda gerek duyarsa doktor takılır denilip paramı peşin ödeyip servise çıkartıldım. Ertesi gün doktor beye sorduğumda 26 cm stent takıldığını 20 gün sonra çıkartılacağını söyleyip odadan ayrıldı. İstanbul'a döndüğümde hastaneyi aradığımda ameliyatta takılan stentin çıkartılması için 2.000 TL stent parası istemeye başladılar. İtiraz ettiğimde anestezi almadan ücretsiz çıkartabiliriz denildi. Size soruyorum: 1) Anestezi almadan kişinin cinsel organından girilip 26cm teli nasıl çıkarmayı düşünüyorsunuz? 2) Ameliyatta takılan bir teli tekrar çıkarmak için hastadan nasıl para talep ediyorsunuz?

Sosyal Medya, CİMER ®, WhatsApp ® İhbar Hatların'a da şikayetimi yazıp hastanenizde yapılanı anlatıp hukuksal anlamda da şikayeti yapacağım.

Medikar Hastanesi Logo
Medikar Hastanesi02 Ağustos 2022 13:31

Benzer Şikayetler

profile
4.323
08 Mayıs 2022

Medikar Hastanesi Yüksek Ücretlendirme

Özel Medikar Hastanesi Karabük'te acil serviste Boğazdan 10 saniyede balık kılçığı çıkarmaya 500 TL para aldılar bu nasıl iş anlayamadım bu nasıl bir para kazanmak. Nasıl SGK anlaşmalıyız özel Medikar Hastanesi sesimizi duyan yok biri müdahale etsin.

Medikar Hastanesi Yüksek Ücretlendirme
  • profile
1 Destekçi
profile
309
04 Aralık 2022

Medikar Hastanesi Acil Sevk Edilen Hastadan Ücret

Benim yakınım geçen hafta perşembe günü b**** devlet hastanesinden acil olarak ambulans ile kalp krizi geçiriyor gerekçesiyle hastanenize acil olarak kardiyoloji bölümüne sevk edildi. Doktor anjiyo olacağını söyledi. Operasyondan iki saat sonra bize oradaki yetkili olan hanım 1500-1600 civarı bir mi...

profile
3.857
13 Temmuz 2022
profile
Yıldıray'ın Teşekkür Mesajı

“Şikayetim hastane tarafından dikkate alındı. Yapmış olduğum ücret tarafıma iade edildi.teşekkürler”

Safranbolu Medikar Hastanesi Acil Ücret Talebi

Safranbolu Medikar Hastanesi'ne 11/07/2022 pazartesi akşam saat 20:00 sularında acil kapısından giriş yaparak eşimin tedavisi için yardım istedim. (**...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .